گروهها
 

 
ورود اعضا
 
 
سبد خريد
 
سبد خرید
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
آمار
 
324806
کل بازديدها :
12152
بازديدهاي امسال :
1070
بازديدهاي اين ماه :
181
بازديدهاي امروز :
7
کاربران آنلاين :
272
اعضاي سايت :
0
اعضاي جديد :
 
قوانین و شرایط
 

خدمات پس از فروش

1.        كلیه محصولات خریداری شده توسط اداره پست و شرکت های حمل و نقل ارسال می گردد.

2.        زمان رسیدگی به درخواست ها و سفارشات، یك روز كاری می باشد و ارسال توسط اداره پست، پست پیشتاز  2 تا 4 روز كاری است.

3.        روش حمل توسط باربری (اتوبوس)، فقط برای خریدهای حجیم و یا 40 عدد کتاب به بالا ارسال می شود. (البته بسته به تعداد بالا تخفیف شامل آن هم می شود. هزینه حمل تا باربری روی فاکتور دریافت می شود و هزینه باربری به صورت پس کرایه است یعنی در زمان تحویل مرسوله، که برای هر شهر متفاوت می باشد، توسط خریدار به باربری پرداخت می گردد که البته این سفارش باید به صورت تلفنی (35091160-051) ثبت شود.

4.        برایی شفارش با تعداد بالا (بسته به تعداد کتاب های سفارشی) شامل رنج تخفیفی از 15% تا 35% را شامل می شود.

5.        در ماه پایانی سال (اسفند ماه) با توجه به حجم كاری بالا در فروشگاه و اداره پست، احتمال تاخیر در ارسال مرسولات وجود دارد در اوایل سال جدید بعد از تعطیلات رسمی عید ارسال کالا امکان پذیر خواهد بود.

6.        چنانچه خرید شما، مصادف با یکی از ایام تعطیلات رسمی باشد، ارسال سفارشات شما به اولین روزکاری پس از تعطیلی موکول خواهد شد.

7.        هزینه های پستی، هر سال با توجه به نرخهای اعلامی از سوی اداره پست تنظیم می گردد.

8.        با توجه به قوانین نظام جمهوری اسلامی، چنانچه قوانینی مانند دریافت مالیات بر ارزش افزوده و یا عوارض و ... برای فروش یا توزیع کتاب اعمال گردد، این هزینه ها در سایت اعمال خواهد شد.

9.        برای خریدهای بیش از دو عدد از یک عنوان کتاب، قبل از اقدام به خرید هماهنگی های لازم را با بخش فروش انجام دهید (در غیر این صورت فروشگاه مسئولیتی در برابر ارسال بیش از دو عنوان ندارد. (ممکن است خریدار به علت آشنا نبودن با خرید اینترنتی یک کتاب را دوبار به صورت اشتباهی انتخاب کرده باشد.

10.     با توجه به اینکه کلیه ارسال ها توسط اداره پست انجام می شود و بعد از ارسال از کنترل فروشگاه خارج است، لذا بعد از ارسال امکان برگشت از فروش وجود ندارد و همچنین تعیین زمان برای دریافت مرسوله امکان پذیر نیست زیرا مرسولات توسط مامورین پست هر شهر و با توجه به قوانین پست آن مرکز انجام می گردد.

11.     با توجه به حجم کار و نبود زمان کافی برای راهنمایی شما دوستان بهتر است راهنمای خرید، پرداخت و شرایط فروشگاه را به طور دقیق مطالعه نمایید تا بتوانید خرید خود را با سهولت انجام دهید و در صورتی که احتیاج به راهنمایی بیشتری داشتید می توانید تلفنی پیگیری نمایید. (35091160-051)

12.     در زمان عضویت، ثبت آدرس و مشخصات دیگر، حتماً از فونت های فارسی استفاده نمایید، در غیر اینصورت هرگونه اشتباه یا تاخیر در ارسال برعهده خریدار می باشد.

13.     آدرس و مشخصات خود را در زمان خرید به صورت کامل و دقیق وارد نمایید و چنانچه در خرید بعدی تغییر آدرس دارید، حتماً آدرس خود را اصلاح نمایید. با توجه به اینکه مرسولات به آدرس شما ارسال می گردد مسئولیت هرگونه اشتباه و خطا درمورد آدرس بر عهده خریدار می باشد.

14.     اطلاعات خریداران به صورت محرمانه نگه داری می شود و کسی به آن ها دسترسی ندارد.

توجه داشته خرید از فروشگاه اینترنتی وارستگان  بدین معنی است که شما دوست گرامی تمامی شرایط و قوانین فروشگاه را به طور کامل مطالعه کرده و با آن موافق هستید و با آگاهی کامل آن را پذیرفته اید.

شرایط برگرداندن کالا

1.        در صورت اشتباه بودن آدرس خریدار و یا عدم حضور در آدرس ذكر شده كه باعث مرجوع شدن مرسولات گردد، هزینه ارسال مجدد آن نیز تماماً به عهده خریدار می باشد.

2.        خریدهایی که مبالغ آن ها واریز نشده باشد، بعد از 24 ساعت کنسل می شود و فروشگاه در قبال وجه واریزی بعد از مدت برای ارسال کتاب مسئولیتی ندارد. همچنین چنانچه کتاب یا کتابها تمام شده باشند به ناچار خرید در نوبت ارسال قرار می گیرند و یا به درخواست مشتری خرید کنسل خواهد شد.

3.        کلیه قیمت ها در سایت به روز هستند ولی چنانچه كتاب خریداری شده به چاپ مجدد رسیده باشد و ارسال برای خریدار از چاپ جدید باشد، در صورت تغییر قیمت چاپ جدید، قیمت جدید برای خریدار محاسبه می شود.

4.        چنانچه كتابی به اتمام رسیده باشد، خریدار می تواند مبلغ خرید خود را بازپس گیرد و یا خرید دیگری انجام دهد.

5.        خریدهایی که به غیر از روش آنلاین خریداری شوند و خریدار مبلغ را به یکی از حساب های فروشگاه واریز کند و اطلاع ندهد، فروشگاه مسئولیتی در برابر تاخیر، به اتمام رسیدن و یا عدم ارسال کتاب ندارد. بعد از خرید (به غیر از روش آنلاین) و واریز وجه حتماً حتماً فروشگاه را مطلع سازید که سریع ترین راه تماس تلفنی است.

6.        پیشنهاد می شود برای سهولت، از طریق آنلاین خرید نمایید.

7.        خریدهایی که به صورت ناقص انجام شود (یا مبلغ واریزی کامل نباشد یا نوع درخواست مشخص نباشد، یا آدرس و دیگر مشخصات ناقص باشد)، فروشگاه از ارسال خرید معذور خواهد بود.

8.        برای ثبت سفارش کتاب هایی که در سایت موجود نیست، باید اطلاعات درخواستی به طور کامل وارد شود. رسیدگی به سفارشات بین یک تا سه روز کاری می باشد. فروشگاه در رد یا پذیرش سفارش محصول اختیار تام دارد. ثبت سفارش به منزله خرید قطعی نیست. کلیه شرایط فروشگاه در مورد ثبت سفارش قابل اجراست.

9.        چنانچه خرید شما دارای حجم و وزن زیادی باشد که نیاز به بسته بندی ویژه داشته باشد، مازاد هزینه حمل و بسته بندی به عهده خریدار است.

10.     ثبت درخواست ها و خریدها 24 ساعته و تمام وقت انجام می شود، اما ارسال مرسولات پستی فقط در روزهای کاری انجام می پذیرد. (به غیر از تعطیلات رسمی)

11.     کلیه مرسولات پستی توسط فروشگاه (واحد بسته بندی و حمل) و با شرایط مناسب بسته بندی و پلمپ می شود و تحویل اداره پست می گردد. چنانچه بسته پستی شما آسیب دیده، مخدوش و یا ... باشد، فروشگاه مسئولیتی در قبال آن ندارد و موضوع را باید با مامور پست در میان گذاشته و پیگیری نمایید.

12.     چنانچه کالاهای فروخته شده دارای نقص باشد و بخشی از جلد و یا صفحات داخلی کتاب مخدوش باشد، 48 ساعت پس از دريافت کتاب، کتاب به رایگان مسترد خواهد شدو فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد. بديهي است پس از  48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.

 
 

روش های بازپرداخت وجه

با توجه به محدودیت تعداد کتاب ها، کاربران برای پرداخت سفارش خود، تنها 24 ساعت فرصت پرداخت از طریق درگاه های پرداخت بانکی را دارا می باشند. کاربر می تواند با استفاده از کارت بانکی (عضو شبکه شتاب) و با استفاده از اطلاعات کارت (شماره کارت، رمز اینترنتی، CVV2 و تاریخ انقضا) سفارش خود را پرداخت نماید. درگاه های فعال در فروشگاه اینترنتی شهرکتاب عبارتند از : درگاه پرداخت بانک ملت)

مشتری گرامی رضایت شما باعث خشنودی ماست


 

 
نماد اعتماد الکترونیکی
 
 
جستجو
 
 
تبلیغات
 
هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد

 
مقايسه کالاها
 
مقایسه
نام کالا  
 
گفتگوی زنده
 
 
نظر سنجی
 
کیفیت محتوایی و چاپی کتاب های انتشارات وارستگان را چگونه ارزیابی می‏کنید؟